Oddech • Emocje • Miednica

Warsztat dla Kobiet ☞ 8 listopada

8 listopada 2020 
Prowadzone przez Ewelinę Tyszko - Bury

O warsztacie:

Na spotkaniu usłyszycie wiele o mięśniach dna miednicy i dolegliwościach, które związane są z ich niewłaściwym funkcjonowaniem.
Dlaczego z punktu widzenia osteopatii oddech jest tak ważny? Jakie emocje związane są z Naszą miednicą? Jak sobie na codzień pomagać?
Oraz jak tę wiedzę przekładać na praktykę jogi?
Jeśli bliskie są Ci te zagadnienia, jeśli cierpisz z powodu bolesnych miesiączek, jeśli obszar brzucha jest dla Ciebie bardzo wrażliwy, chciałabyś poprawić przeżywanie swojej seksualności – to wydarzenie otworzy Cię na nowe postrzeganie i da ogromną wiedzę na temat ciała i emocji.

O Ewelinie:

Swoją zawodową drogę z rehabilitacją i osteopatią zaczęła w 2004 roku od studiów na warszawskim AWF-ie na wydziale fizjoterapii.
Po obronie pracy magisterskiej wiedziała, że to jeszcze nie koniec drogi w tym kierunku, wręcz przeciwnie to był tylko dobry początek.
W 2009-2015 roku studiowała osteopatię w Sutherland College of Osteopathic Medicine i zakończyła naukę egzaminem zdanym z wyróżnieniem. Ukończyła wiele szkoleń z zakresu osteopatii w kraju i za granicą. Równocześnie wykładowca i prelegent na konferencjach i spotkaniach naukowych m.in Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego.
Autorka publikacji w czasopismach medycznych tj. “Fizjoterapia praktyczna”, “Medycyna rodzinna”, “Fizjoterapia funkcjonalna”. Od 2016 roku prowadzi autorskie szkolenie “Podejście osteopatyczne w bólach dna miednicy”.
Jej ulubionym tematem pracy jest osteopatia ginekologiczna oraz ostre zespoły bólowe kręgosłupa. Stworzyła swoje miejsce pracy, które uwielbia http://www.przychodnie-rsc.pl. Twórca strony www.osteopatia-ginekologiczna.pl, która uświadamia kobiety jak wiele można pomóc w ich dolegliwościach bólowych. Pasjonatka swojej pracy.
Prywatnie mama, żona, córka i przyjaciółka. Równocześnie pilot paralotniowy, miłośniczka jazdy konnej, gór i narciarstwa.

Koszt:

120 PLN/100 PLN (dla osób posiadających karnet OPEN)
Nr konta: 17 1140 2004 0000 3302 3025 1526 MERU Wojciech Traczyk

Zapisy:

yoga@merushala.com
Zapraszamy,
Ewelina & Justyna